• 727 99 88 98
    piotr@boskimasaz.pl

  • Korzystaj z masaży cały tydzień 9.00-23.00,
    dojazd ze stołem do masażu Kielce.

Kontakt


zadzwoń - dobry masażysta Kielce Piotr Czajkowski
25-328 Kielce
ul. Śląska 34/65

tel: 727 99 88 98
(codziennie od 8.00 do 23.00 – Tak, też sypiam 😉 )

e-mail piotr(at)boskimasaz.pl – [zamiast ‚(at)’ wpisz ‚@’]

lub przez stronę na facebooku – [nawet jeśli jestem zalogowany to nie znaczy, że jestem dostępny i że odpowiadam natychmiast bo najczęściej akurat pracuję i nawet tam wówczas nie zaglądam]

Zanim zdecydujesz się przyjść – zadzwoń, zapisz się. Umów się na konkretny termin, godzinę ponieważ pierwsze spotkanie zawsze jest dłuższe, nawet o 30 minut i więcej. Weź to proszę pod uwagę, koniecznie.
Wizyta spontaniczna, prosto z ulicy nie jest polecana bo akurat może mnie nie być, mogę kogoś masować na miejscu lub poza gabinetem u pacjenta / klienta.

Kiedy nie odbieram lub nie odpisuję na wiadomość to znaczy, że jestem akurat zajęty. Oddzwaniam lub odpisuję jak tylko mogę, w dogodniejszej chwili.

Jeśli dzwonisz z zagranicznego numeru telefonu – nie odbieram gdy go nie znam –
proszę napisz lepiej SMS lub wiadomość na WhatsApp.

Telefonów z numerów zastrzeżonych/prywatnych również nie odbieram. Takie połączenia są automatycznie odrzucane. Siłą rzeczy również nie oddzwaniam. Zechciej proszę przedstawić się przynajmniej numerem.

Gdyby nie było odpowiedzi ma maile za długo to proszę zadzwoń bo zdarzało się, że z jakichś powodów wiadomości nie dochodziły, moje również. Cóż, technologia też bywa czasami zawodna.

Również w przypadku dojazdu do Ciebie, wcześniej ustalamy co i jak telefonicznie, przez e-mail, sms lub wiadomość na WhatsApp czy facebooku.
Dojazd ze stołem do masażu – a więc mój czas, koszty, niemożność pracy z innymi klientami / pacjentami kiedy jadę do i od Ciebie itp – jest dodatkowo płatny. Zależne od np. odległości.

Jak do mnie trafić
Mapkę możesz powiększać i pomniejszać klikając na znak + lub .
Przesuwasz ją myszką lub strzałkami (jeśli są widoczne).
Szerokość geograficzna: 50.872365
Długość geograficzna: 20.65226

Pokaż masażysta profesjonalny Piotr Czajkowski na większej mapie

Parkowanie
Zazwyczaj nie ma problemu z parkowaniem wzdłuż ul. Śląskiej i Leszczyńskiej bo niemal zawsze znajdzie się wolne miejsce.
W uliczkę wiodącą równolegle do bloku nr 34 bym nie wjeżdżał by zaparkować ponieważ to są miejsca dla mieszkańców ze specjalną kartą. Chyba nie chcesz, żeby np dzielna straż miejska zrobiła Ci niespodziankę 😉

1 comment

Zostaw komentarz