• 727 99 88 98
    piotr@boskimasaz.pl

  • Korzystaj z masaży cały tydzień 9.00-23.00,
    dojazd ze stołem do masażu Kielce.

Kontakt


zadzwoń - dobry masażysta Kielce Piotr Czajkowski
25-328 Kielce
ul. Śląska 34/65

tel: 727 99 88 98
(codziennie od 8.00 do 23.00 – Tak, też sypiam 😉 )

e-mail piotr(at)boskimasaz.pl – [zamiast ‚(at)’ wpisz ‚@’]

lub skype: boskimasaz – [rzadko jestem dostępny na skypie dlatego najpierw mnie uprzedź, że chcesz porozmawiać w ten sposób]

Zanim zdecydujesz się przyjść – zadzwoń, zapisz się. Umów się na konkretny termin, godzinę (pierwsze spotkanie zawsze jest dłuższe, nawet o 30 minut i więcej, weź to proszę pod uwagę, koniecznie).
Wizyta spontaniczna, prosto z ulicy nie jest polecana bo akurat może mnie nie być, mogę kogoś masować na miejscu lub u klienta.

Kiedy nie odbieram lub nie odpisuję np. na sms to znaczy, że jestem akurat zajęty. Oddzwaniam (najczęściej) lub odpisuję (rzadziej) jak tylko mogę, w dogodniejszej chwili.
Gdybym nie było odpowiedzi ma maile za długo to proszę zadzwoń bo zdarzało się, że z jakichś powodów wiadomości nie dochodziły, moje również.

Również w przypadku dojazdu do Ciebie, wcześniej ustalamy co i jak telefonicznie, przez e-mail lub skype.
Dojazd ze stołem do masażu – a więc mój czas, koszty, niemożność pracy z innymi klientami kiedy jadę do i od Ciebie itp – jest dodatkowo płatny. Zależne np od odległości.

Jak do mnie trafić
Mapkę możesz powiększać i pomniejszać klikając na znak + lub .
Przesuwasz ją myszką lub strzałkami (jeśli są widoczne).
Szerokość geograficzna: 50.872365
Długość geograficzna: 20.65226

Pokaż masażysta profesjonalny Piotr Czajkowski na większej mapie

Parkowanie
Zazwyczaj nie ma problemu z parkowaniem wzdłuż ul. Śląskiej i Leszczyńskiej bo niemal zawsze znajdzie się wolne miejsce.
W uliczkę wiodącą równolegle do bloku 34 bym nie wjeżdżał by zaparkować ponieważ to są miejsca dla mieszkańców ze specjalną kartą. Chyba nie chcesz, żeby np dzielna straż miejska zrobiła Ci niespodziankę 😉

1 comment

Zostaw komentarz